![](http://metrosport.cdn.scaleforce.net/images/thumbs_large/oPMvVpak2Kxaq9HTiGPU.jpg)
Την Τρίτη 27 Νοεμβρίου στις 11:00 π.μ. στην κεντρική πλατεία Λαγκαδά, θα πραγματοποιηθεί η επίσημη παραλαβή τεσσάρων (4) νέων απορριμματοφόρων οχημάτων, δωρεά του Διαδριατικού Αγωγού Φυσικού Αερίου (Trans Adriatic Pipeline – TAP A.G.) στον Δήμο Λαγκαδά.
Τον TAP θα εκπροσωπήσει ο Υπεύθυνος Τοπικών Κοινωνιών Κεντρικής Μακεδονίας Αθανάσιος Σκρέκας, ο οποίος θα παραδώσει τα νέα οχήματα στον Δήμαρχο Λαγκαδά Γιάννη Καραγιάννη.
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου