Αρχική σελίδα LIFESTYLE Φόρα-παρτίδα μας τα έδειξε η Σπυροπούλου στη φώτο που ανέβασε! Φόρα-παρτίδα μας τα έδειξε η Σπυροπούλου στη φώτο που ανέβασε! PARADIMOTIKA 6:44 μ.μ. A+ A- Print Email Το έκανε πάλι το θαύμα της... Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, αφού ξεμπέρδεψε με την περιπέτεια της υγείας της, επέστρεψε σήμερα στο σπίτι και έσπευσε να ανεβάσει μία σχετική φωτογραφία στα Social Media. LIFESTYLE Tweet Share Share Share Share Share
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου