![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWMOF8dkBE3wTW21SCF-Q-sHeD-s4u4ggkmsxUTy9gL8OWbvuW_DopMLE68a2MAMY5KOiWo26mFak3tvjVSuBraAya9rVlSsyb_qY_A7uCT89ClQKGfA_k8rWaT_G51i1UNxYcU-uCKe8/s400/simata4.jpg)
Ο Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης Τάσος Μαυρίδης δήλωσε σχετικά: «Η πόλη μας αλλάζει με μεγάλες και μικρές παρεμβάσεις που βελτιώνουν την καθημερινότητα του πολίτη. Με τη δυναμική παρέμβαση των συνεργείων του Δήμου μας συνεχίζουμε τις καθημερινές μας παρεμβάσεις με την αντικατάσταση φθαρμένων πινακίδων οδικής κυκλοφορίας. Ο Δήμος Λυκόβρυσης Πεύκης, είναι η πόλη της ζωής μας, είναι ο Δήμος που αγαπάμε και έτσι συνεχίζουμε δυναμικά».
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου