![](https://new.eep.gov.gr/wp-content/uploads/2020/04/menoume-spiti_0.jpg)
Το Επαγγελματικό Επιμελητήριο Πειραιά ενισχύει τα Μέλη του στην αντιμετώπιση της κρίσης λόγω COVID-19 εγκαινιάζοντας τη λειτουργία ενός Γραφείου Βοήθειας, Help Desk» δήλωσε ο Πρόεδρος του ΕΕΠ κ. Γιάννης Βουτσινάς.
Συγκεκριμένα δημιουργήσαμε μια ομάδα εμπειρογνωμόνων – συμβούλων για να δεχτούν τα ερωτήματά σας και να σας δώσουν απαντήσεις, που ευχόμαστε να βοηθήσουν στην επίλυση των προβλημάτων σας.
Τον συντονισμό της ομάδας των συμβούλων και την ευθύνη για την υποδοχή των ερωτημάτων σας έχει αναλάβει εκ μέρους της Διοίκησης και του Προέδρου, ο Οικονομικός Επόπτης του ΕΕΠ, κ. Παύλος Πολιτάκης, Προέδρος της Ομοσπονδίας Εμπορικών Συλλόγων Αττικής, Όμορων νομών και Νήσων Αγαίου, Μέλος του Δ.Σ. της Ε.Σ.Ε.Ε. και Μέλος του Δ.Σ. του Ε.Φ.Κ.Α.
Μέσα Επικοινωνίας με το Help Desk
e-mail: grafeioproedrou@eep.gov.gr
Τηλ: 2104121503, 2104111004
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου