Μια φαντασμαγορική βραδιά με πλούσιο θέαμα για τους μικρούς φίλους θα διεξαχθείς την Κυριακή 12/3/23 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό Αθλητικό Γυμναστήριο «Αριστείδης Παπαμιχαήλ» όπου οι λάτρεις των μαχητικών αθλημάτων θα έχουν την ευκαιρία να δουν τους μικρούς μαχητές να αγωνίζονται μετά απο 2 έτη απραξίας λόγω Covid SARS 19. ![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMGFRkggHB13uAXnp3HEpDwaCYkcvpcXeIPG4QlOw0yHm4rt9ryCNFTwUSr7lQw1Pi5FoOU7qG_eo_tzO97e5Y3X2I3A_T10pnqCn0dvfcOR92p6vuQznVuwbwDQsahuPJfKrJfOHPT1iBsTm9c4y3L7om_AsD55VSArdaMAeFyuQ_j8Rqratgnjuk/w474-h640/A9D04294-C506-40F2-BACE-B438FD00D1BA.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMGFRkggHB13uAXnp3HEpDwaCYkcvpcXeIPG4QlOw0yHm4rt9ryCNFTwUSr7lQw1Pi5FoOU7qG_eo_tzO97e5Y3X2I3A_T10pnqCn0dvfcOR92p6vuQznVuwbwDQsahuPJfKrJfOHPT1iBsTm9c4y3L7om_AsD55VSArdaMAeFyuQ_j8Rqratgnjuk/w474-h640/A9D04294-C506-40F2-BACE-B438FD00D1BA.jpeg)
H συγκεκριμένη βραδιά είναι και στο calentary της οικείας Ομοσπονδιας
Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου