Στο Διαδημοτικό Αθλητικό Κέντρο Λυκόβρυσης- Μεταμόρφωσης βρέθηκε ο Δήμαρχος Λυκόβρυσης- Πεύκης Τάσος Μαυρίδης, όπου μαζί με τον Δήμαρχο Μεταμόρφωσης Στράτο Σαραούδα επιθεώρησαν την εξέλιξη των εργασιών που πραγματοποιούνται εκεί. Τον κ. Μαυρίδη συνόδευαν η Πρόεδρος του Δ.Σ. του ΠΕΑΠ Κική Νικολαροπούλου και ο Διευθυντής των Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Δημήτρης Χαρισιάδης, ενώ παρών ήταν και ο ανάδοχος του έργου. Πρόκειται για έργο προϋπολογισμού 500.000,00 €, που αφορά στην τοποθέτηση νέου χλοοτάπητα και ταρτάν και το οποίο χρηματοδοτείται με ίδιους πόρους του Δήμου Λυκόβρυσης- Πεύκης και τη συμμετοχή κατά 50% του Δήμου Μεταμόρφωσης.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfAN1Clpb9OeDBW8oyUTASLKNpECv4Y8PftuBSdQvipemfe3eMyGRsFzJv-ChLYtwz3bimhy-QiWEQq4UBmzK-jTy3qI9wcBKap0JSPOzFbCAZT4PwW6l70_OOGHcm2x-xlJJXUE2vnf4/s320/diadimotiko2.jpg)
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου