Είναι ένα κορίτσι που πέρασε από πολλές σειρές όπως το σίριαλ «Πολυκατοικία» και το «Είναι στιγμές» αλλά και στην ταινία «Λάρισα Εμπιστευτικό». Απολαύστε τη στις πιο όμορφες φωτογραφίες της
Ο λόγος για την πανέμορφη Ελληνίδα, Λογκέρσα Σάβο, που είναι νέα και πανέμορφη κόρη μεταναστών που ήρθαν στην Ελλάδα για μια καλύτερη ζωή. Η 25χρονη Logersa Savo ύστερα από σπουδές στη NYFA του Λος Άντζελες-μια από τις πιο ακριβές σχολές υποκριτικής του πλανήτη-επέστρεψε στα μέρη που μεγάλωσε. Και ενώ όλα γύρω της είναι μαύρα εκείνη δε σταματά να λέει ότι «Το μόνο που θα με σταματήσει είναι ο θάνατος. Εγώ το όνειρό μου θα το πετύχω».
H νεαρή ηθοποιός έχει "τρελάνει" κόσμο με τις σέξι πόζες της.
Απολαύστε την στις φωτογραφίες της που ακολουθούν:
![](http://orig04.deviantart.net/64dc/f/2013/159/0/1/isla_de_las_munecas_by_mariannaphotography-d689ke2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKteUfH5mBWQRZ3Al3rrVTNzeMysbe9xezJtYylBiN9ROR94BLuxuq5B0fgBjdecdB4BcfIqjDcjOqhQnAf4Y_0cr2WPEKz3vr19MBSu8uPUdb_TQD1j3Nt0vE7dPpDaHb5G4klQ7lR2I/s1600/14.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo1_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo2_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo3_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo4_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo5_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo6_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo7_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo8_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo9_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo10_sportygossip.jpg)
![](http://www.manslife.gr/sites/default/files/images/Logersa%20Savo11_sportygossip.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoA1-fuH_xsOg-P1CNVSaKLK0UCcFoTkC2ox1SOVmKYP8crjE7b7qG6HuI_qUY-3Wq15rr3S1Thry55Q8dSeVOaR31X2GyCKxDc9FahxIiNoqT59K9B9wLj-Dg9-4Y7oNbPah-XlOHesk/s1600/logersa6.jpg)
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου