Κρύο και πτώση της θερμοκρασίας
Οι πρώτες νιφάδες του χιονιού πέφτουν στο Μέτσοβο από νωρίς το απόγευμα της Τετάρτης.
![11.jpg](http://www.star.gr/publishingimages/2015/11/251115173816_6672.jpg)
Στα χιονοδρομικά του Ανήλιου και της Βασιλίτσας και στο ορεινό επαρχιακό δίκτυο του Ανατολικού Ζαγορίου το χιόνι φτάνει ήδη τα 5 εκατοστά, ενώ σύμφωνα με το epirusgate το βράδυ η χιονόπτωση αναμένεται να... συνεχιστεί.
Η πτώση της θερμοκρασίας είναι αισθητή σε όλη την Ήπειρο.
Δημοσίευση σχολίου
Δημοσίευση σχολίου